Yüklenirken Lütfen Bekleyiniz...

İnsan Kaynakları

MİSTAV İlaç olarak; gücümüzün sürekliliği ve sürdürülebilir büyümenin sağlanabilmesi için en önemli felsefenin "insan kaynağı" olduğu inancındayız.
 
Amacımız;

Çalışanlarımız için en iyi ortamı sağlayarak onların performanslarını artırmak ve aynı zamanda kendilerini MiSTAV'ın bir parçası gibi hissetmelerini sağlamaktır. Bu nedenle insan kaynakları politikamız, oluşacak pozisyonlar için şirket kültürü ve değerlerimize uyumlu, teknik becerileri ve kişisel özellikleri uygun olan veya o potansiyeli taşıyan adayları bulmak ve bu pozisyonlara o adayları yerleştirmektir.
 
İnsan Kaynaklarının Misyonu;

Veteriner ilaç sektöründe hizmet sunan bir kuruluş olan MİSTAV, çalışanlarının inisiyatif alarak belli sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirebilmeleri, bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı verir. İnsan Kaynaklarının misyonu, MİSTAV'ın veteriner ilaç sektörü alanında nitelikli bireyler için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.
 
İnsan Kaynakları'nın Vizyonu;

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak veteriner ilaç sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.